Doświadczenie

Doświadczenie

Mamy 14 letnie doświadczenie w pracy w obszarze marketingu on-line, e-commerce oraz szeroko pojętej branży internetowej.

W ciągu tego okresu mieliśmy możliwość zdobywania wiedzy na stanowiskach menadżerskich w branży reklamowej, motoryzacyjnej oraz finansowej. Przez blisko 3 lata odpowiadaliśmy za e-commerce oraz marketing w projekcie Motointegrator.pl należącym do spółki Inter Cars. Prowadziliśmy projekty e-commerce dla Wirtualnej Polski, Medicover, a także pracowaliśmy m.in. dla Grupy Onet.pl, w której odpowiadaliśmy za obszar projektów specjalnych dla branży motoryzacyjnej.

Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 100 projektów internetowych, w tym kilkadziesiąt sklepów internetowych. Największym projektem był wspomniany Motointegrator, który w ciągu roku stał się największą platformą e-commerce motoryzacyjną w Polsce. Za ten sukces, w 2012r., byliśmy nominowani do nagrody Dyrektora Marketingu Roku w kategorii Innowacje.

Lubimy dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, dlatego prowadzimy również prelekcje oraz szkolenia na konferencjach branżowych, jak choćby: E-commerce Standard, czy też E-commerce Summit.

Na codzień pracujemy z zespołami internetowymi w branżach B2B i B2C i pomagam im rozwijać i realizować  swoje strategie biznesowe. Współpraca odbywa się w różnych modelach, czy to doradczych – zewnętrznych, a także jesteśmy zatrudniani do projektów bezpośrednio w firmach, dla których pracujemy.

Każdy projekt ma swoje własne wyzwania i wymagania. Naszym największym atutem jest różnorodność umiejętności. Mieliśmy możliwość budowania stron internetowych klientów, wdrażaliśmy i rozwijaliśmy kanały marketingowe e-commerce dla klientów, a także  współpracowaliśmy z wieloma klientami w segmencie B2C i B2B, opracowując, wdrażając i realizując plany marketingowe, szczególnie dla e-commerce.

Mamy doświadczenie w pracy z każdym kanałem internetowym, dzięki temu doskonale orientujemy się w SEO, SEM, sieciach afiliacyjnych, e-mail  marketingu, realizowałem wiele kampanii odsłonowych, projektów specjalnych, kontent marketingu, a także social-media.

Pomagamy zespołom e-commerce osiągać cele biznesowe, wykorzystując doświadczenie swoje, a także grupy niezależnych ekspertów, z którymi współpracujemy. 

Realizowaliśmy projekty Internetowe oraz e-commerce m.in. dla:

onet-logo1

starelogo

intercars_logo_1

34718-medicover_hor_nieb

i wielu innych…