Ecomersum – konsulting e-commerce i digital marketingu

Ecomersum to firma konsultingowa specjalizująca się w e-commerce. Jesteśmy zespołem niezależnych ekspertów z branży internetowej.

Jesteśmy grupą niezależnych konsultantów e-commerce z doświadczniem we wdrażaniu, opracowywaniu i realizowaniu strategii oraz marketingu dla e-commerce, pomagając klientom przenieść ich działalność do kanałów internetowych. Mamy zespół niezależnych konsultantów, mających doświadczenie multi-kanałowe w uruchamianiu start-upów, którzy zapewnią najwyższej jakości zespół projektowy dopasowany do wymagań klienta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas lub zadzwoń, a dowiesz się, jak moglibyśmy pomóc Ci w rozwoju Twojego biznesu internetowego.  


Jak działamy?

Kontrola
Dbamy o profesjonalną obsługę naszych Klientów, dostarczając im pełne raporty oraz zapewniamy doskonałą komuniację przez cały okres trwania współpracy

Posiadam blisko 12 letnie doświadczenie w marketingu oraz realizacji projektów internetowych a moi konsultanci są ekspertami w swoich obszarach

Zebraliśmy grupę niezależnych ekspertów, która opracowuje wysokiej klasy projekty internetowe w sposób szybki i efektywnyUsługi


Dostarczymy Ci dane oraz raporty, na podstawie których będziesz mógł przeanalizować skuteczność naszej współpracy

Pomagamy w planowaniu, realizacji i mierzeniu kampanii marketingowych on-line dla osiągnięcia najefektywniejszych wyników.

Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie w branży internetowej, pomożemy Ci poznać i zrozumieć świat Internetu.

Pomagamy zrozumieć, czego użytkownicy mobilni potrzebują i stworzymy realistyczny plan rozwoju kanału mobilnego.

Współpracujemy z niezależnymi ekspertami, którzy pomogą pomogą Ci przygotwać teksty, które będziesz mógł umieścić na swojej stronie www, a także dystrybuować w sieci.

Stworzymy dla Ciebie skuteczny plan wykorzystania mediów społecznościowych oraz prowadzenia działań PR-owych.

Znajdziemy dla Twojej firmy najlepszą platformę e-commerce i pomożemy Ci ją wdrożyć i odpowiednio wykorzystać aby odnieść sukces.

Pomagamy Ci znaleźć sposób, żeby zachwycić użytkowników na Twojej stronie www w każdym kanale i na każdym urządzeniu.

Dobra realizacja strategii zależy od jasnej strategii. Pomagamy firmom zrozumieć świat cyfrowy.