Marketing internetowy, strategie marketingowe

Pomagamy w planowaniu, realizacji i mierzeniu kampanii marketingowych on-line dla osiągnięcia najefektywniejszych wyników.

Marketing internetowy jest naszym najważniejszym punktem w Ecomersum. Stale zbieramy doświadczenie i edukujemy się, żeby jak najlepiej wykorzystywać to medium aby osiągać najlepsze wyniki.

Marketing w E-commerce ma za zadanie przede wszystkim sprzedawać. Samo pozyskanie ruchu do serwisu nie jest skomplikowane. Natomiast pozyskanie takiego ruchu, który będzie konwertował, wymaga dokładnej analizy i przygotowania skutecznej strategii.

Nasze doświadczenie w prowadzeniu działań multi-kanałowych, pozwala nam na dobór właściwych kanałów pozyskiwania konwertującego użytkownika, czy też budowania świadomości i wizerunku w odpowiednich mediach internetowych.

Dla naszych klientów opracowujemy strategię marketingową, prowadzimy wszystie działania on-line, analizujemy, a na koniec raportujemy.

Każdy aspekt działań marketingowych musi prowadzić do sprzedaży, czy to bezpośrednio czy pośrednio. Na szczęście w Internecie możemy wszystko zmierzyć i wskazać, który kanał działa, a który nie.

Pomimo naszego doświadczenia i wiedzy z zakresu marketingu internetowego, jesteśmy zwolennikami testów. Testy pozwalają na znalezienie właściwych kanałów.

Warto i trzeba testować i nie bać się tego. Czasami wystarczy zainwestować 1.000-2.000 zł  w jakieś działania, żeby zobaczyć jak w efekcie skali mogą one konwertować.

Chcesz poznać lepiej medium internetowe? Poznaj naszą ofertę szkoleń

Jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji. Chciałbyś nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu: [aio_button align=”none” animation=”none” color=”red” size=”small” icon=”envelope” text=”NAPISZ DO NAS” relationship=”dofollow” url=”mailto: maciek@ecomersum.pl”]