Projektowanie & użyteczność

Pomagamy Ci znaleźć sposób, żeby zachwycić użytkowników na Twojej stronie www w każdym kanale i na każdym urządzeniu.

Właściwy układ na stronie Twojego sklepu internetowego może mieć duży wpływ na wyniki sprzedaży. Jeśli przykładowo trafi do Ciebie klient, który nie będzie umiał poruszać się na Twoim serwisie, jest szansa, że szybko opuści tę stronę www.

Mieliśmy doczynienia ze sklepami internetowymi, które miały jakiś ruch ale nie chciał on konwertować. Okazało się, że właściciel sklepu zrobił chyba wszystko, żeby klient nie mógł sprawnie dokonać zakupu.

A wystarczyłoby zrobić układ transakcji w 3 krokach, bez zbędnej rejestracji, żeby konwersją znacznie skoczyła.

Właśnie mówiąc o użyteczności serwisu, o właściwym zaprojektowaniu landing page pod jakąś akcję sprzedażową może się okazać kluczowym elementem, czasami ważniejszym od samej ceny produktów na sklepie. Użytkownicy często wybierają te sklepy, w których łatwo można dokonać zakupu, ze świetną obsługą klientów.

Nie wiesz, czy Twój sklep jest właściwie przygotowany aby generować najlepszą konwersję? Napisz do nas a pomożemy Ci zoptymalizować Twój sklep internetowy.

Chcesz wiedzieć więcej? [aio_button align=”none” animation=”none” color=”red” size=”small” icon=”envelope” text=”NAPISZ DO NAS” relationship=”dofollow” url=”mailto: maciek@ecomersum.pl”]