Web Analytics – analiza sklepów internetowych oraz stron www

Internet jest praktycznie w całości mierzalnym medium, w porównaniu do innych. Dzięki dobrej analizie będziesz w stanie ocenić jakość użytkowników, którzy odwiedzają Twój sklep internetowy ijak pozyskać tych najbardziej konwertujących.

Wykorzystujemy systemy do analityki stron www, na podstawie których opracujemy Ci szczegółową analizę Twojej strony www, czy też sklepu internetowego.

Na podstawie takiej analizy oraz naszego doświadczenia, będziemy w stanie ocenić w jaki sposób można poprawić konwersję na sklepie, lub jakość ruchu, który na nią trafia.

Jest tak wiele elementów wpływających na wysokość konwersji w sklepach internetowych, że wymaga to dogłębnej analizy. Natomiast już przy pierwszym kontakcie z nami, możemy Ci powiedzieć czy duża analiza jest potrzebna.

Czasami wystarczy, że zmienisz układ na stronie, kolor przycisku, tak aby była bardziej przyjazna dla użytkownika, który na nią trafi i to już poprawi Twoją konwersję.

Współpracując z nami otrzymasz od nas dane oraz raporty, na podstawie których będziesz mógł przeanalizować skuteczność naszej współpracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

[aio_button align=”none” animation=”none” color=”red” size=”small” icon=”none” text=”SKONTAKTUJ SIĘ” relationship=”dofollow” url=”https://www.ecomersum.pl/kontakt/”]